Tandem seskok - headdown.cz

HEADDOWN.CZ
KDO JSME
FOTO
FREEFLY SCHOOL
TANDEM SESKOK
OPRAVY a SERVIS
AKTUALITY
SHOP
CLANKY
LINKY
KONTAKT

Tandem seskok

Tandem seskok

Tento typ seskoku Vám umožní zkusit si to, co mohou pouze zkušení parašutisté. Bez jakékoliv námahy a rizika si vyzkoušíte volný pád a podíváte se na svět z výšky 4000 metrů. Před tímto sekokem nemusíte projít žádným výcvikem ani lékařskou prohlídkou. Seskok můžete absolvovat ve věku od 8 do 100 let. Provádíme i seskoky s tělesně postiženými občany.

Tyto seskoky s Vámi provádí instruktoři, kteří mají minimálně 2000 seskoků. K seskokům používáme padáky vybavené záchrannými přístroji CYPRES. Samotná příprava na seskok tvrvá přibližně 20 minut. Během této doby Vám instruktor vysvětlí vše potřebné a vyzkoušíte si polohu pro volný pád. Oblečete se do kombinézy a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Hlavu Vám bude chránit speciální přilba a na oči dostanete ochranné brýle. Poté nastoupíte s instruktorem do letadla a vystoupáte do výšky potřebné k seskoku. Následuje výskok a volný pád 45 - 55 sekund. Ve výšce 1700 metrů otevírá instruktor padák a Vy si můžete vychutnávat dalších 8 - 10 min letu. Pokud budete chtít, můžete si sami v průběhu letu vyzkoušet řízení. Před přistáním si od Vás instruktor převezme řízení zpět a bezpečně spolu přistáváte.

Tento seskok si u nás můžeté také zakoupit jako dárek formou poukazu.

Průběh celého seskoku může být filmován kameramanem, který natáčí vše od samotné přípravy až po přistání. Hodinu po seskoku dostanete sestříhanou a ozvučenou kazetu s přibližně 15-20 minutovým záznamem. Na seskok si s sebou vemte sportovní obuv a v chladnějším období teplejší oblečení pod kombinézu a rukavice.Tandemový seskok 3.500,-
Tandemový seskok + VIDEO DVD 4.900,-
Tandemový seskok + VIDEO DVD + FOTO 8mpx Canon 350D 5.400,-

Rezervace na e-mail: info@headdown.cz nebo na tel.: +420 775122666


  © HEADDOWN.CZ 2002-2008