HEADDOWN.CZ
KDO JSME
FOTO
FREEFLY SCHOOL
TANDEM SESKOK
OPRAVY a SERVIS
AKTUALITY
SHOP
CLANKY
LINKY
KONTAKT

FreeFly party - Přibram 7.2004

Zdravíme všechny paragány. Jak už jistě víte, v Příbrami se tento rok létá přes léto nonstop a to je pro spoustu lidí velice zajímavé. A tak se tu objevili zčista jasna pánové z Francie. Pro mnohé známí Francois Macario „Lotus-man“. Navštívil naše letiště již před dvěma roky, ale tentokrát si s sebou vzal tři kamarády.

Fransua je profesionální fotograf a svými fotografiemi se snaží zviditelnit parašutismus ve světových mediích a časopisech. Protože jsme spolu již dříve spolupracovali, tak netrvalo dlouho a domluvili jsme se na organizaci Freefly Párty. Naše tuba létala vzduchem od rána do večera a tak měl pan fotograf spoustu inspirace a modelů. Frantíci byli z tuby nadšení, Rudolf – Rudy ji neodkládal pomalu ani na zemi. Během seskoků vládla skvělá nálada a všichni jsme se nemohli dočkat dalšího a dalšího seskoku. Každý skok byl dopředu naplánován, a tak měli všichni skokani příležitost zdokonalit svoji freefly dovednost a ukázat světu svoje schopnosti. Kamer bylo dost, tak se žádná chyba neutajila a po každém rozboru odcházeli skokani s vykřičníky v hlavě (!!!!!!). Na své si přišli i freefly-začátečníci, kteří zvládali alespoň „sit“, výskoky i rychlost pádu se přizpůsobovala podle počtu a dovedností skokanů, aby se každý alespoň na chvíli viděl v kameře či předvedl alespoň kousek svého skvělého těla, či super kombinézy na fotografiích z oblohy nad Příbramí. Po skončení celé párty se samozřejmě přenesla dobrá nálada i do baru a zanechala v nás velmi mnoho dobrých vzpomínek. Kéž by bylo víc takových seskoků a akcí.

Velmi mile nás Fransua překvapil, že každé ráno ležely na stole nové a nové fotografie a každý se na nich našel. Vzniklo spousty zajímavých a pestrých obrázků. Hlavně díky němu vás nyní můžeme s nimi seznámit. Těšte se s námi z foto přílohy.

Nám se tato akce líbila tak moc, že jsme se rozhodli s Romanem nabídnout možnost pro freefly chtivé skokany společně organizované seskoky, případně i pro jednotlivce a dát tak možnost zdokonalování se ve freefly, aby až zas přijedou Frantíci nás bylo více a více. Jako freefly tým máme už velký kus práce za sebou a stále na sobě makáme. A víme, jak těžké je začínat bez pořádné rady a jak těžké je zbavovat se pak špatných zlozvyků. Každopádně posuďte sami.

Zdraví všechny
Honza&Roman


  © HEADDOWN.CZ 2002-2008